Hakkımızda

MedyaAsist olarak; her geçen gün değişen dijital dünyada sizin yanınızda olmak birinci önceliğimizdir. Amacımız, şirketinizi kendi şirketimiz gibi düşünerek rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlamak. Ve işe en temelden başlıyoruz. Kurumsal kimlik oluşturuyoruz. Bunlardan ilki şirketinizi dış dünyaya en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımı ile başlıyoruz. Unutmayın ki, başarılı bir logo sizin daha da akılcı kalmanızı sağlayacaktır. Ve internet sayfanızı tasarlıyor, gerekli optimizasyonları sağlayarak sizi üst sıralara taşıyoruz. Unutmayın ki, ilk izlenim ve dış görünüş çok önemlidir. Ve aynı zamanda 7/24 sizin yüzünüz olan sayfanızı güncel tutuyoruz.

Her geçen gün değişen dünyada artık reklam dünyası da değişti. Sonuçların takip edilemediği reklam alanlarından ziyade, daha kullanışlı, sonuçların takip edildiği ve rapor halinde sizlere sunulduğu ve daha düşük bütçelere daha fazla ve doğru kişilere ulaşma imkânının sunulduğu sosyal medya reklamları ile sizi doğru kişilere yönlendiriyoruz. Günümüzde olmazsa olmazımız olan ve sürekli aktif olmanız gereken sosyal medyada size asistanlık yapıyoruz.

Unutmayın ki, web sayfasını, sosyal medya yönetimini herkes yapabilir. Ama profesyonel içeriklerle dikkat çeker ve kendinizi bir adım öne çıkartırsınız. Sizlere tüm bu hizmetleri sunarken hedefimiz, profesyonel içerikler ile doğru kitle ve doğru planlama yaparak istediğiniz hedef kitleye ulaşmak ve biz bunları yaparken sizin çok değerli olan zamanınızı size geri vermektir.